Управління соціального захисту населення Подільської районної
у м. Полтава ради

вул. Гайового, 3, м. Полтава, 36005
тел/факс: (0532)51-20-43

Дата публікації:

Інформація про роботу спостережної комісії про виконавчому комітеті Подільської районної у м. Полтаві ради за ІIІ квартал 2022 року

За IІІ квартал 2022 року діяльність спостережної комісії при виконавчому комітеті Подільської районної у м. Полтаві ради проводилась у відповідності до Конституції України, Закону України «Про соціальну адаптацію осіб, які відбували покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк» від 17.03.2011 року № 3160-VІ, Постанови Кабінету Міністрів України від 10.11.2010р. № 1042 «Про внесення змін до Положення про спостережні комісії» та Положення про спостережну комісію при виконавчому комітеті Подільської районної у м. Полтаві ради, затвердженого рішенням виконавчого комітету Подільської районної у м. Полтаві ради, від 23.03.2021 р №40.

На засіданнях комісії, які проводяться в міру потреби, але не рідше ніж один раз на місяць розглядаються основні питання виховної роботи з особами звільненими з місць позбавлення волі, з особами засудженими до покарання не пов’язаного з позбавленням волі, надання соціальної допомоги у сприянні працевлаштування та відновлення документів при потребі тощо.

Спостережна комісія надає допомогу у соціальній адаптації особам, звільненим від відбування покарання з місць позбавлення волі і погоджує постанови і подання, які приймаються і вносяться державної установою «Полтавська виправна колонія (№ 64)».

Протягом IІІ кварталів 2022 року проведено 4 - спільних засідань профілактичної комісій в державній установі «Полтавська виправна колонія (№ 64)».

Надається та пропонується на чергових засіданнях спостережної комісії при виконавчому комітеті Подільської районної у м. Полтаві ради при необхідності звертатися за первинною безкоштовною правовою допомогою до сектору правового забезпечення територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) управління соціального захисту населення Подільської районної у м. Полтаві ради.

Відповідно до пунктів 1.2 та 1.3 Постанови обласної спостережної комісії №4 від 08.07.2011р. Подільським районним відділом філії Державної установи «Центр апробації» в Полтавській області налагоджена тісна співпраця зі спостережною комісією при виконавчому комітеті Подільської районної у м. Полтаві ради де один раз на квартал заслуховується інформація щодо контролю за поведінкою осіб, які засудженні без позбавлення волі та у рамках здійснення громадського контролю, заслуховується також інформація відділення поліції №1 Полтавського районного управління поліції ГУНП в Полтавській області щодо прибуття до району осіб, звільнених з місць позбавлення волі.

Також проведена відповідна робота щодо списку осіб, звільнених з місць позбавлення волі та які обрали місце проживання у Подільському районі протягом ІІІ кварталу 2022 року.

Протягом IІІ кварталу 2022 року проведено - 4 засідання спостережної комісії при виконавчому комітеті Подільської районної у м. Полтаві ради.

Спостережна комісія сприяє державній установі «Полтавська виправна колонія (№ 64)» у виправленні і ресоціалізації засуджених.

Протягом IІІ кварталів 2022 року розглянуто наступні матеріали: