Вул. Анатолія Кукоби, 39, м. Полтава, 36022.
Тел.(0532) 58-44-35, тел/факс (0532) 58-44-39.Email: podilske@upzn-pll.gov.ua

Профспілкова діяльність.


Первинна профспілкова організація працівників соціальної сфери

Ленінської районної у м. Полтаві ради.


          Первинна профспілкова організація працівників соціальної сфери України Ленінської районної у м. Полтаві ради розпочала свою роботу 19 березня 2009 року. До її складу входять: працівники управління праці та соціального захисту населення Ленінської районної у м. Полтаві ради, та працівники територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) в загальній кількості 125 осіб (102-жінки, 23-чоловіки).

Первинна Профспілкова організація у своїй діяльності керується Законом України «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності».

Головна мета профспілкової роботи - виконання зобов’язань обумовлених колективним договором; піклування про членів профспілки; захист їх прав та інтересів у межах чинного законодавства України.

Значну увагу профком приділяє оздоровленню та відпочинку працівників управління та територіального центру та членів їх сімей.

Дотримання домовленостей – запорука єдності і сприятливого морально-психологічного клімату в колективі. Адже почуття стабільності та впевненості сприяють творчому успіху та надихають на нові професійні досягнення.

Голова профспілкової організації – Денисенко Юлія Алімівна переконана, що увага та чуйне ставлення до працівників, їх потреб та інтересів – основа процвітання організації.

Культурно-масова робота:

Нам є чим пишатись, адже наш колектив складається із справжніх професіоналів, творчих та активних особистостей!

Культурно-масова робота первинної профспілкової організації – спрямована на згуртування колективу, на те щоб кожен почував себе потрібним, бажаним, неповторним.

Доброю традицією стало надсилати від профкому вітання іменинникам. Ми вітаємо наших ювілярів квітами, вручаємо грамоти від Обласної профспілки.

Вже традиційними для нашого колективу стали привітання «З Новим роком!» від Діда Мороза та Снігуроньки. Працівники управління та територіального центру отримують святкові подарунки (солодощі та сувеніри). Додатково надаються подарунки для дітей співробітників до 14 років.

Ми не запрошуємо артистів на вечори відпочинку, адже маємо власні таланти! Приємно зауважити, що з кожним роком кількість творчих номерів зростає. Кожне свято проходить неповторно, адже всі члени профкому беруть участь у його підготовці.

Усі радісні та сумні події ми ділимо на всіх. Нам завжди добре і весело разом. День працівників соціальної сфери України, Міжнародний жіночий день, День Захисника Вітчизни, новорічні свята, дні народження колег профком намагається організувати і провести якнайкраще.

За 2009-13 рр. активізувалась культурно-масова та спортивна робота.

За цей час ми відвідали: Ботанічний сад Полтавського національного педагогічного університету, урочище «бузковий гай» у Диканці, Святогорську лавру, місто Ізюм з його цілющими джерелами, місто Канів, парк «Софіївка» у місті Умань, музей гончарства у селищі Опішному, Національний музей архітектури та побуту в Переяславі-Хмельницькому, Києво-Печерську лавру, музей води у місті Києві, місто Запоріжжя та Запорізьку Січ.

Профспілковим комітетом було організовано та проведено: спортивне свято «Спартакіада 2012», змагання з пейнболу.

Наш колектив не байдужий до стану навколишнього середовища. Ми активно прибираємо сміття у зонах відпочинку нашого району, а завершивши роботу збираємось разом щоб відпочити та скуштувати смачної польової каші.

Члени профспілки неодноразово відвідували театральні зустрічі за участю артистів обласного музично-драматичного театру імені Миколи Гоголя.

У вересні 2012 року ми стали учасниками параду національного костюму «Полтава вишивана».

Виховувати людей гармонійних і освічених, національно свідомих і універсальних, які вміють відстоювати свою думку і розуміти іншого профкому допомагає заступник голови виконкому з соціально-економічних питань – начальник управління праці та соціального захисту населення Ленінського району – Андрій Володимирович Каркач.


Державні інтернет-ресурси


Пошук