Вул. Анатолія Кукоби, 39, м. Полтава, 36022.
Тел.(0532) 60-13-17, тел/факс (0532) 60-13-34.Email: podilske@upzn-pll.gov.ua

Розділ ОГОЛОШЕННЬ

ОГОЛОШЕННЯ

Управління соціального захисту населення Подільської районної у м.Полтаві ради інформує, що відповідно до пункту 5 статті 28 Бюджетного кодексу України, звіти про виконання паспортів бюджетних програм місцевого бюджету, результати оцінки ефективності бюджетних програм за 2018 рік та паспорти бюджетних програм місцевого бюджету на 2019 рік розміщено на даному сайті (upszn-pll.gov.ua) в розділі документи “Паспорти бюджетних програм, звіти про виконання паспортів бюджетних програм, результати оцінки ефективності бюджетних програм”.

28.02.2019 р.

ОГОЛОШЕННЯ

Управління соціального захисту населення Подільської районної у м. Полтаві ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста сектору обробки документів та прийняття рішень відділу житлових субсидій і двох посад провідних спеціалістів сектору прийому громадян, заяв та документів відділу житлових субсидій. Умови конкурсу: освіта вища, вміння працювати на комп’ютері, вільне володіння державною мовою. Додаткова інформація надається кадровою службою.

Необхідні документи: заява, особова картка державного службовця, копія диплому про освіту, електронна декларація про доходи за минулий рік, заповнена на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції, автобіографія, копія паспорту, копія ідентифікаційного коду, фотокартка 3 х 4. Документи подавати протягом 30 календарних днів від дня опублікування оголошення за адресою: м. Полтава, вул. Анатолія Кукоби, 39, кімната 304, тел. 60-26-60. Під час проведення конкурсу кандидати складають іспит. З переліком питань до іспиту можна ознайомитися у кімнаті 304.

11.01.2019 р.

Оголошення

Державні інтернет-ресурси


Пошук